Bambusowy otulacz Aden Anais kwintesencją smaku


Czy jest coś przyjemniejszego na świecie niż otulenie ciepłym, miękkim kocykiem, szczególnie w chłodne dni. Chyba nic tak nie ukołysze maluszka do snu jak cudowny otulacz.

Niedawno pojawiły się na rynku niesamowite bambusowe otulacze, których miękkość zadziwia nawet doświadczone mamy. Firma Aden Anais pochodząca z Wielkiej Brytanii postawiła przed sobą trudne zadanie, jakim jest produkcja mięciutkich muślinowych i bambusowych pieluszek, kocyków i otulaczy.

Co jest takiego wyjątkowego w otulaczach Aden Anais?

Produkty te są niepowtarzalne i przede wszystkim hipoalergiczne. Nie można oderwać od nich oczu. Kocyki, otulacze i pieluszki kochają wszyscy, którzy tylko dadzą się im uwieść. Szczególnie modne są w ostatnich czasach wśród gwiazd i celebrytów.

Badania potwierdzają, iż dzieci, przebywające w takim otulaczu, zaraz po urodzeniu, łatwiej akceptują i aklimatyzują się do nowej rzeczywistości. W tym bezpiecznym i mile ciasnym miejscu lepiej zasypiają i szybciej się uspokajają.

Czy naprawdę warto robić halo o jakiś kocyk?

Owszem. Wybór kocyka to sprawa niezwykle ważna. Wiele osób w wieku dorosłym przechowuje je jako pamiątkę z dzieciństwa. To jak ważne jest otulanie, szczególnie tych najmniejszych istot, znane jest nie od dziś. Firma Aden Anais doskonale zdała sobie z tego sprawę, dlatego stworzyła produkty cudownie miękkie i niepowtarzalne pod kątem wzornictwa.

Zmęczenie, smutek, rozdrażnienie, strach, radość, sen te wszystkie emocje i odczucia wiążą się ściśle z kocykiem czy otulaczem. Noworodek zaraz po urodzeniu boi się tej ogromnej przestrzeni, jaka jest świat, a otulacz bambusowy jest w stanie zapewnić mu spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli tylko zostanie w niego otulony jest szansa, że znów poczuje się jak w brzuszku mamy. W następnych etapach życia bambusowy otulacz doskonale sprawdzi się jako prześcieradło, lub ręczniczek.

Czy jakość kocyka ma znaczenie? Dla Aden Anais niewątpliwie tak, podobnie jak dla wszystkich mam i ich maluszków.