Biustonosze – wygoda noszenia i uroda

Element ubioru, jakim są biustonosze jest znany na świecie od dziesiątek lat. Przez kolejne dekady zmieniały się jednak fasony i materiały wykorzystywane do tworzenia tych niekwestionowanych cudów krawieckich. Niektóre staniki miały odpowiadać głównie za zakrycie biustu, inne skupiały się na tym, by kusząco, aczkolwiek subtelnie wyeksponować te kobiece skarby. Pewne jest jednak, że wszystkie biustonosze były obiektem uwielbienia kobiet i często też zainteresowania mężczyzn.

Jak dobrać dobre biustonosze?

Wbrew pozorom, dobrze dobrane staniki wspaniale prezentują się nie tylko w sypialni, ale również wtedy, gdy są częściowo lub całkowicie zakryte. Usztywnione biustonosze, które podnoszą i uwydatniają piersi mogą być ozdobione u góry eleganckimi koronkami lub odmiennymi, fantazyjnymi wykończeniami. Dzięki temu, można je delikatnie odsłaniać, jeśli wkładamy strój ze sporym dekoltem. Natomiast biustonosze miękkie nieco bardziej ukazują piersi pod bluzką.

Wyraźnie zarysowują ich kształt, co staje się intrygujące i pociągające. Ponadto, widocznym fragmentem staników często są ramiączka. One także mogą przyjmować różne postaci. Ciekawie dekorowane, mające kolor kontrastujący z pozostałą częścią stroju lub silikonowe i przezroczyste dają paniom duży wybór.

Jeszcze większa różnorodność panuje wśród fasonów, kolorów i rodzajów tkanin, z jakich wykonane są biustonosze. Bawełna jest najwygodniejsza, jednak to jedwab i satyna wyglądają bardziej seksownie. Mikrofibra zapewnia maksymalny komfort. Kolory i zdobienia nie znają tu granic a producenci dbają o jak największe urozmaicenie.

Szczególnie piękne, precyzyjnie wykonane są biustonosze Lupoline, które bez problemu dostaniemy w sklepach online.