Catering dietetyczny – kiedy i na jakie okazje?

zdrowe-jedzenieWłaściwa dieta to klucz do dobrego zdrowia, optymalnego samopoczucia i świetnej sylwetki. Nie każdy ma jednak czas, ochotę i wiedzę pozwalającą na przygotowywanie zdrowych dań o odpowiedniej zawartości poszczególnych składników odżywczych. W związku z tym, osoby przebywające na diecie lub planujące na nią przejść, chętnie korzystają z pomocy specjalistów.

Plany żywienia opracowywane przez wykwalifikowanych dietetyków to pierwszy krok do wprowadzenia w życie nawyków prawidłowego żywienia. Żeby natomiast nie martwić się przygotowaniem konkretnych, zdrowych posiłków, najwygodniej jest skorzystać z firm oferujących specjalistyczny catering dietetyczny.

Jedną z firm oferujących takie usługi jest OptiDiet. Pracujący w niej specjaliści to gwarancja precyzyjnego doboru produktów, z których przygotowane będą wszelkie dania. W ofercie znajdują się potrawy zaliczane do diety wegetariańskiej, optymalnej, diety Samuraja i diety paleo. Ich różnorodność sprawia, że dania zapewniane przez catering pozwolą osiągnąć zamierzony cel bez względu na to, czy jest nim zrzucenie zbędnych kilogramów, czy zbudowanie lepszej sylwetki.

Potrawy dostarczane przez firmę specjalizującą się w cateringu dietetycznym spełniają normy żywieniowe, dostarczając organizmowi wszystkie niezbędne składniki w odpowiednich ilościach. Dodatkowo każda dieta występuje w kilku wersjach kalorycznych. Oznacza to, że każdy klient bez problemu wypełni swoje zapotrzebowanie na białka, węglowodany, a także witaminy i minerały, jednocześnie dostosowując liczbę spożywanych kalorii do możliwości swojego metabolizmu. Wszystko to można otrzymać pod postacią zróżnicowanych dań, które posmakują nawet osobom o wybrednym podniebieniu.

W ofercie znajduje się 5 dań dostarczanych na jeden dzień, przy czym wybrać można dietę jednodniową, pięcio-, dziesięcio- oraz dwudziestodniową. Gotowe dania dowożone są do klientów na terenie Warszawy, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Łodzi oraz ich okolic.