CEDE 2012 – 22. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych

dentystaJuż wkrótce, bo między 20 a 22 września bieżącego roku, odbędzie się CEDE 2012, czyli 22. Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych. Ta impreza odbędzie się w Poznaniu. Bilety kupimy na miejscu, przy kasach biletowych. Jednak, można zamawiać już teraz poprzez stronę internetową cede.pl. Po wypełnieniu formularza, możemy liczyć na niższą cenę wstępu. Natomiast kupując bilety w dniu wejścia, bez wypełnionego wcześnie formularzu wstępu, ceny będą nieco wyższe.

Targi są świetną okazją zarówno dla pracowników szpitali, jak i dla specjalistów pracujących indywidualnie, prowadzących prywatne gabinety. Podczas trwania tej szczególnej, wielonarodowej imprezy, będzie można obserwować najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu stomatologii, poznać nowe metody leczenia, ale też korygowania wad stomatologicznych. Na ciekawe informacje mogą liczyć tu zarówno stomatolodzy zajmujący się leczeniem zębów, jak i dentyści estetyczni, których specjalizacją jest dbałość nie o zdrowie, ale przede wszystkim, o wygląd naszego uzębienia.

W trakcie CEDE 2012 pojawią się także ciekawostki dotyczące protetyki oraz ortodoncji. Wszystko to ma sprawić, że goście, którzy przybędą na wystawę produktów stomatologicznych, pogłębią swoją wiedzę i będą mieli szansę dowiedzieć się, jakie nowe umiejętności mogą posiąść, by zoptymalizować oferowane przez siebie usługi dentystyczne. Poznają także sprzęty, które mogą pomóc im w tych działaniach, ułatwiając pracę oraz pozytywnie wpływając na jej ostateczne efekty.