Ciekawy prezent dla agenta ubezpieczeniowego – jaki?

prezent dla agenta ubezpieczeniowego

Szukasz ciekawego prezentu dla osoby pracującej na co dzień jako agent ubezpieczeniowy? Mamy dla Ciebie kilka nietuzinkowych pomysłów! Przede wszystkim pamiętaj, że przy wybieraniu takiego upominku, warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze, możemy tu swobodnie wykorzystać osobiste zainteresowania i pasje takiego człowieka, tak, by sprawić mu przyjemność czymś, co interesuje go poza pracą. Wielu z nas wcale nie chcę dostawać pod choinkę tego samego, co na co dzień ma w swojej firmie! Po drugie możemy się oprzeć na zawodowych motywacjach agenta ubezpieczeniowego i dać mu coś spersonalizowanego, wprost dopasowanego do tego, czym się zajmuje.

Jak wybrać prezent dla agenta ubezpieczeniowego?

Oto specjalna lista pomysłów:

Prezenty wprost związane z zainteresowaniami: tu pole wyboru jest ogromne i zależy od tego czy wiem, co prywatnie daną osobę inspiruje. Może będą to atrakcje sportowe, książka, dobry film albo przynęta do wędkowania? Jeśli zainteresowaniami są szybkie samochody, możemy pokusić się np. o prezent w postaci vouchera na jazdę takim autem. Jeśli hobby stanowi składanie puzzli – niech to będą puzzle, nie bójmy się tego!

Prezenty związane z pracą: w sposób oryginalny! Nie próbuj agentowi ubezpieczeń kupować ubezpieczenia bo to będzie grube przegięcie:) Postaw na coś, co z zawodem się wiąże, ale jest nietypowe.

Dobrym przykładem może być np. książka, której bohater lub bohaterowie pracują w branży ubezpieczeń. Przykład: pozycja „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem” autorstwa Alex Sand. Dostaniesz ją w wielu księgarniach! Ciepła, obyczajowa opowieść z nutką romansu zawsze przyjemnie się czyta, a dodatkowo obdarujesz kogoś prezentem, który zaciekawi właśnie z racji na podobny do głównych bohaterów zawód.

Inny pomysł to gadżety ze sklepów reklamowych: możesz np. na kubku do kawy nanieść jakiś cytat typowy dla branży ubezpieczeń, albo postarać się o kalendarz na Nowy Rok, z atrakcyjnymi cytatami o zdrowiu i odpowiedzialności.

Prezenty z nutką luksusu! Np. eleganckie pióro, którym agent ubezpieczeniowy będzie mógł podpisywać kolejne umowy, cygaro dobrej marki, zegarek z charakterkiem (najlepiej taki z droższej półki, to będzie mógł służyć jako podniesienie wizerunku), zestaw dobrych alkoholi w kryształowych butelkach albo ekskluzywna karafka na whisky. Możesz też pokusić się o zakup vouchera do SPA (zmęczony agent ubezpieczeniowy na pewno z przyjemnością wypocznie w przyjemnych warunkach), lot balonem czy voucher na przejażdżkę ulubioną marką jego samochodów.

Jak widzisz, pomysłów na prezent dla agenta ubezpieczeniowego jest całe mnóstwo!