Dbaj o swoje stopy podczas wędrówek

butyBiegać czy chodzić po górach można w każdych butach- nawet w klapkach. Tylko po co? Po co narażać swoje nogi na skręcenia, obtarcia lub naciągnięcie mięśni. Powinniśmy dbać o zdrowie i swój komfort podczas spacerów czy wspinaczek. Tylko wtedy będą one nam sprawiały prawdziwą przyjemność, a i efekty będą lepsze. Właściwe obuwie to mniejsze zmęczenie nóg.

W oparciu o tą wiedzę powstało specjalistyczne obuwie marki Salomon.

Są to buty najwyższej jakości, wykonane z świetnego wodoodpornego tworzywa.  Buty Salomon słyną z tego, ze ich produkcja oparta jest o najnowszych technologie. I tak na przykład wykorzystanie technologii Gore-Tex gwarantuje doskonałą ochronę przed woda i wilgocią, zaś system Sensifit zapewnia precyzyjne dopasowanie butów. W butach Salomon bardzo starannie, z najlepszych tworzyw wykonana jest podeszwa.

Gruba, niezdzierana podeszwa – zapewnia stopie maksymalną ochronę. Buty Salomon przeznaczone są do uprawiania różnego rodzaju sportów. Warto wcześniej zapoznać się z ofertą, aby wybrać te które najlepiej będą odpowiadać naszym potrzebom. Wszystkie produkty marki Salomon objęte są przynajmniej dwuletnia gwarancją.