Dieta dla zabieganych

Jeśli chcesz schudnąć przed wakacjami, nie odkładaj diety na ostatnią chwilę. Jesień i zima to idealny moment, by rozpocząć odchudzanie. Długie wieczory i popołudnia sprzyjają przygotowywaniu dietetycznych posiłków i wizytom na siłowni. Na co więc czekasz, już teraz  przestań zastanawiać się, jak schudnąć i przejdź do czynów.

Na początku wybierz odpowiednią dietę. W ostatnim czasie sporą popularnością cieszy się chociażby Dieta Cambridge. To świetne rozwiązanie w dzisiejszych, zabieganych czasach, kiedy brakuje nam czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Zamiast jadać w fast-foodach, postaw na gotowe mieszanki Cambridge.

Możesz zaopatrzyć się w nie chociażby za pośrednictwem internetu. Dostarczone w formie proszku mieszanki wystarczy połączyć z wodą lub mlekiem. Każda z nich ma starannie wyliczoną wartość kaloryczną, nie będziesz więc tracić czasu na liczenie kalorii. Dieta składa się łącznie z sześciu faz.

Pierwsza to dieta bardzo niskokaloryczna, ilość spożywanych kalorii nie przekracza 600. To na tej fazie traci się najwięcej zbędnych kilogramów.

Druga faza bazuje na posiłkach, których łączna wartość kaloryczna nie przekracza 800 kalorii. W kolejnych fazach następuje stopniowe zwiększanie liczby kalorii aż do 1500 i więcej kalorii w fazie szóstej.