Dostarczanie soków do firm

sokiCoraz więcej firm dba o swoich pracowników, dostarczając im produktów żywnościowych na śniadanie, lunch czy też na przekąskę. Jednym z nich są soki, owoce, a także woda. Dzięki temu pracownicy nie muszą sami przynosić ich do pracy, tylko korzystać z tego co proponuje pracodawca i to bez żadnych kosztów.

Coraz więcej firm dba o swoich pracowników, dostarczając im produktów żywnościowych na śniadanie, lunch czy też na przekąskę. Jednym z nich są soki, owoce, a także woda. Dzięki temu pracownicy nie muszą sami przynosić ich do pracy, tylko korzystać z tego co proponuje pracodawca i to bez żadnych kosztów.

Dla firmy jest to ogromna korzyść, ponieważ może przy okazji wypromować swojego kontrahenta przywożącego owoce czy soki. Mogą być one różnorodne, tym bardziej że smaków produkuje się coraz więcej. Najczęściej firma zamawia smak jabłkowy, pomarańczowy, miętowy, a także połączenie owoców egzotycznych. Doskonale zaspokajają pragnienie w chwilach wytężonej pracy, jak również stanowią dobry poczęstunek, gdy firmę odwiedzają goście. Dostarczanie soków do firm odbywa się w kartonach i każdy pracownik wybiera sobie te, które najbardziej lubi. Soki można również wykorzystywać podczas śniadania. Pracownicy wypijają ich najwięcej latem, ponieważ to okres zwiększonego pragnienia.

Firma kupuje takich soków przynajmniej kilka litrów tygodniowo, tak aby każdy miał możliwość ich spożycia. Nie ma znaczenia, czy są to pracownicy biurowi czy fizyczni, każdy może sięgnąć po soki w trakcie przerwy. Do firmy dowożone są na czas, dzięki czemu zasoby są szybko wypełniane. Firmy posiadają lodówki, w których soki te są przechowywane, co zwiększa ich trwałość. Kupowane są po cenach hurtowych, dlatego każda ze stron zyskuje na takiej transakcji. Jeśli tylko firma owocowa ma nowości smakowe, to od razu dokonuje promocji swoich soków, częstując tymi propozycjami. Pierwszym klientem jest zazwyczaj prezes firmy i to on decyduje o tym, czy faktycznie dany smak przypadnie do gustu jego pracownikom.

Nie tylko firmy mogą liczyć na dostawę soków, ale i świeżych owoców. To właśnie z nich są soki tłoczone, dlatego firma może być spokojna o świeżość tego, co zamawia. Oprócz soków, firma zamawia również wodę mineralną, która również gasi pragnienie podczas pracy. Jeśli są wyjątkowe dni okolicznościowe, wówczas prezes zakupuje większą partię soków owocowych i obdarowuje nimi swoich pracowników, rozdając w postaci prezentów.

Taki gest jest coraz popularniejszy i wpływa na relacje zawodowe, co powoduje lepszą motywację do pracy. W pracy można pić soki również z dodatkami, choćby lodem czy też miętą, cytryną. Takie orzeźwienie jest niezwykle potrzebne, głównie osobom które mają na co dzień bardzo dużo obowiązków. Firmy dostarczające soki do firm mają swoje sady, o które dbają, dlatego owocowych zamówień jest tak dużo.