Herbatka odchudzająca Slim Herbal System

odchudzanie5Moda na bycie fit i zdrowy tryb życia sprawia, że wszyscy chcemy zyskać smukłą sylwetkę. Teraz jest to możliwe dzięki herbatce odchudzającej Slim Herbal System.

Jak działa herbatka odchudzająca Slim Herbal System?

Herbatki ziołowe Slim Herbal System, w odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku, wyróżnia kompleksowe działanie. Całą kuracja składa się z aż 6 opakowań różnych herbatek (po 25 saszetek o wadze 2,5 grama) o nieco innych właściwościach, dostosowanych do potrzeb organizmu o różnych porach dnia. Regularne stosowanie ziołowych naparów sprawia, że w ciągu dnia czujemy przypływ energii, wieczorem jesteśmy zrelaksowani, a przyspieszony metabolizm sprawia, że przez cały czas tracimy zbędne kilogramy i centymetry. Pierwszą herbatkę o działaniu oczyszczającym jelita należy wypić po śniadaniu, w godzinach 8.00-10.00. Kolejną porcje wypijamy w godzinach 10.00 – 12.00, najlepiej po zjedzeniu II śniadania, i ma ona za zadanie pobudzić organizm do efektywnego działania i dodać energii. Po południu, w godzinach 12.00 – 14.00, stosujemy herbatkę poprawiającą metabolizm i usuwającą nadmiar wody, a po obiedzie, w godzinach 14.00 – 16.00, sięgamy po napar z ziół zmniejszających wchłanianie tłuszczu i przyspieszających jego spalanie. Ostatni etap codziennej kuracji to herbatki wieczorne, z których pierwszą, hamującą łaknienie i ograniczającą wchłanianie węglowodanów z pożywienia, należy wypić w godzinach 16.00 – 18.00, a drugą, redukującą poziom stresu i stabilizującą poziom cukrów w organizmie, należy spożyć przed kolacją, pomiędzy godziną 18.00 a 21.00. więcej szczegółów na temat stosowania oraz działania herbatek odchudzających można znaleźć na stronie producenta www.slim-system.pl.

Naturalne składniki, dzięki którym zyskasz piękną sylwetkę

Dobroczynna siła herbatek odchudzających Slim Herbal System, które posiadają status zarejestrowanego suplementu diety, polega na zastosowaniu skutecznych i sprawdzonych mieszanek ziół znanych z pozytywnego wpływu na zdrowie i metabolizm, a także wspomagających utratę wagi. Dzięki zastosowaniu aż 6 różnych mieszanek, dopasowanych do potrzeb organizmu o każdej porze dnia, kuracja przynosi bardzo dobre efekty w niedługim czasie. Do najważniejszych składników należy siemię lniane, które chroni jelita i wspomaga usuwanie niestrawionych resztek jedzenia z układu pokarmowego. Jego działanie uzupełniają nasiona kminku, które stymulują wydzielanie soków żołądkowych, wspomagając trawienie nawet ciężkich posiłków, ale mają także lekkie działanie przeczyszczające, dzięki któremu ułatwiają regularne wypróżnianie się, nie zaburzając jednak naturalnego funkcjonowania organizmu, w przeciwieństwie do mocniejszych środków. Ważnym składnikiem herbatek Slim Herbal System jest także babka zwyczajna, która pomaga stworzyć cieniutką warstwę ochronną w przełyku oraz jelitach, chroniąc tym samym przed mikrouszkodzeniami błony śluzowej, utrudniając wchłanianie toksyn z pożywienia.