Likwidacja zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego


Niejedna z pań zastanawia się jak to możliwe, że jej 50-letnia przyjaciółka wygląda wciąż młodo, prawie nie ma zmarszczek na twarzy, a u innej usta stały się pełniejsze, symetryczne i wyglądają po prostu oszałamiająco.

Zabiegi medycyny estetycznej – kwas hialuronowy

Bywa, że duży wpływa na wygląd u osób w średnim wieku mają geny, ale nie wszyscy posiadają tyle szczęścia, by zachować młodzieńcze rysy twarzy wyłącznie dzięki naturze. Powstrzymanie procesu starzenia się jest także możliwe dzięki zabiegom nowoczesnej medycyny estetycznej.

Lekarze specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej mogą zaproponować wiele rozwiązań powstrzymujących lub likwidujących oznaki starzenia widoczne jako zmarszczki. Jedną z bezpieczniejszych i popularniejszych metod jest wstrzyknięcie preparatu całkowicie regenerującego się ze skórą zwanego kwasem hialuronowym. Kwas zostaje podany bezpośrednio w linię zmarszczki, a efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Zastosowanie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy może być z powodzeniem stosowany do korekty kształtu twarzy, która z upływem czasu traci swą wcześniejszą objętość, tkanka stopniowo zanika, a zmniejszona elastyczność skóry powoduje tworzenie się fałdów i bruzd. Drugim bodaj najpopularniejszym zastosowaniem kwasu hialuronowego jest modelowanie ust. Poprawia się przy jego pomocy objętość przez co stają się większe i zyskują symetrię, a niejako przy okazji zlikwidowane zostają zmarszczki wokół ust. Zabieg powinno się powtarzać co 6 – 12 miesięcy i zadbać o jego zrobienie u specjalistów np. http://www.impladent-estetyczna.eu/oferta/kwas-hialuronowy

Kwas hialuronowy ceny

Lekarz stosując kwas hialuronowy ceny ustala indywidualnie w zależności od diagnozy oraz ustalonego z pacjentem planu leczenia.

Szukając np. na Pomorzu wyposażonej w odpowiedni sprzęt klinki zatrudniającej wykwalifikowany personel wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło „kwas hialuronowy Gdańsk” i bezwzględnie nie kierować się kryterium cenowym, gdyż najniższa cena przeważnie oznacza słaby sprzęt, niewyszkoloną kadrę i późniejsze komplikacje po zabiegu.

Mimo iż zabieg kwasem hialuronowym należy do jednych z najbezpieczniejszych zawsze powinni go wykonywać wykształceni w tym kierunku medycy.