Pielęgnacja stóp to rozkosz dla każdej kobiety.

W jakich sytuacjach kobiety niechętnie pokazują swoje stopy? Takich sytuacji jest mnóstwo, jednak najczęściej zdarzają się one gdy nadchodzi okres letni i trzeba wyjść na plażę, a twoje stopy nie są odpowiednio zadbane. Kiedy nie masz czasu samodzielnie robić pedicure to najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest skorzystanie z profesjonalnych salonów kosmetycznych, które oferują pedicure. Bemowo posiada wiele miejsc, gdzie możesz się udać, ale które wybrać, żeby nie przepłacić i mieć piękne stopy, które będą zachwycać?

Wydaje się, że kobiety nie mogą mieć cięższej pracy od mężczyzn, ale tak się może tylko wydawać, ponieważ często muszą przebywać na obcasach po 8 godzin dziennie, 10, a nawet czasami i 12. Nogi stają się nie tylko obolałe, ale również niszczy się nałożony na nich wcześniej lakier. Nie ma nic wspanialszego dla kobiety niż po ciężkim dniu usiąść w wygodnym fotelu i zrelaksować się, a profesjonalna obsługa w salonie kosmetycznym sprawi, że twoje nogi nabiorą pięknego wyglądu i szybko się zregenerują.

Jedną z podstaw jakie musisz wykonać przed rozpoczęciem peelingu jest włożenie nóg do ciepłej wody na jakieś 15-20 minut, aby odpowiednio zmiękczyć skórę. Jest to bardzo przyjemne, więc trzeba pilnować czasu, gdyż niektóre kobiety po zmęczonej pracy potrafią nawet zasnąć i obudzić się po godzinie. Kiedy już wymoczysz stopy, to po osuszeniu obcinasz paznokcie lub piłujesz je. Następnie pozbywasz się zgrubiałego naskórka za pomocą pilnika czy pumeksu. Masaż takim pilnikiem jest również bardzo przyjemny, więc możesz go robić sobie sama, albo po prostu udać się do jednego z salonów kosmetycznych na pedicure Bemowo. Kolejnym krokiem jest już tylko odtłuszczenie paznokci i ich pomalowanie. Kiedy lakier wyschnie, wmasowujemy w nie odpowiedni krem i już mamy piękne stópki, które będą zachwycać.

Taki pedicure możesz wykonywać samodzielnie w domu, jednak kiedy dużo pracujesz i nie masz na to czasu, to najlepszym rozwiązaniem jest udać się do salonu kosmetycznego, gdzie zupełnie się odprężysz i zrelaksujesz.