Pozbądź się nadwagi i cellulitu po zabiegu laserem Scizer!

Nadwaga i cellulit to główne problemy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Problem z otyłością jest bardzo powszechny, a cellulit, jako że powstaje z nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwykle mu towarzyszy. Eksperci z Bieńkowscy Clinic Częstochowa przyznają, że pierwszym krokiem, jaki należy podjąć w walce z niepotrzebnymi kilogramami, jest zmiana stylu życia, czyli nic innego, jak dieta i aktywność fizyczna. Niestety często, pomimo nawet wieloletnich trudów podejmowanych w dążeniu do uzyskania wymarzonej sylwetki, osiągnięcie celu jest dalekie od zamierzeń.

Istotne znaczenie mają uwarunkowania genetyczne, które wpływają na powstawanie otyłości miejscowej, czyli gromadzenia się tłuszczu w określonych partiach ciała. Z kolei cellulit, czyli nierówno rozmieszczone komórki tłuszczowe, również nie należy do rzadkości, nawet jeśli ciało jest stosunkowo szczupłe. Jedną z najnowocześniejszych metod usuwania tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu jest zabieg przy pomocy lasera Scizer.

Scizer to laser stworzony do redukcji tkanki tłuszczowej nawet na dużych powierzchniach, jak:

  • brzuch,
  • plecy,
  • uda,
  • pośladki.

Zastosowanie technologii wysokoenergetycznych fal ultradźwiękowych HIFU sprawia, że usuwanie otyłości miejscowej oraz redukcja nawet wysoko zaawansowanego cellulitu nigdy nie była tak prosta!

Dlaczego laser Scizer jest tak skuteczny w leczeniu otyłości i cellulitu?

  • Najnowsza wersja lasera Scizer odznacza się zwiększonym zasięgiem promieni ultradźwiękowych HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), dzięki czemu usuwanie cellulitu nigdy dotąd nie było tak proste!
  • Dzięki zastosowaniu głowicy o szerokich wymiarach 4,6 cm x 4,6 cm – udoskonalona głowica wyposażona w skaner zapewnia równomierne rozbijanie komórek tłuszczowych, bez ryzyka pominięcia punktowych obszarów, co w przypadku mniejszych głowic stosowanych na dużej powierzchni, jak np. uda, pozostawiało charakterystyczne zgrubienia na skórze.
  • Bezkompromisową zaletą nowego lasera Scizer jest działanie fal nie tylko na dużej średnicy, lecz także zwiększonej głębokości, ponieważ na poziomie aż 13 mm, co pozwala na aplikację fali lasera dogłębnie w tkankę tłuszczową.

Na czym polega zabieg laserem Scizer?

Pod wpływem impulsów lasera Scizer dochodzi do uszkodzenia komórek tłuszczowych, które w konsekwencji trwale obumierają. Uzyskany efekt naturalnego wyszczuplenia dotyczy jedynie miejsca poddanego zabiegowi, bez naruszenia otaczających tkanek. Działanie pozwala więc na redukcję tłuszczu w wybranych miejscach ciała, jak np. ramiona czy tłuszcz nad kolanami. Uszkodzone komórki wchłaniają się samoistnie po upływie kilku tygodni, wtedy możemy zaobserwować widoczne efekty w postaci wysmuklonej sylwetki, gładszej skóry i mniejszej objętości tkanki tłuszczowej nawet o 2-3 cm, co daje cały rozmiar mniej!

Scizer wyposażony jest w innowacyjny sposób chłodzenia, który dodatkowo zmniejsza dolegliwości bólowe, przez co cały zabieg jest małoinwazyjny i komfortowy dla Pacjenta. Cała procedura odznacza się skróconym czasem zabiegu, który zwykle mieści się w przedziale 20-60 minut, w zależności od obszaru zabiegowego. Okres rekonwalescencji praktycznie nie występuje, a sam zabieg można przeprowadzić niezależnie od pory roku.

Zabieg Scizer wykonuje się m.in. w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie.