Urlop po sezonie – warto

pensjonat-vitaKoniec wakacji to czas kiedy warto zaplanować urlop, szczególnie gdy obowiązek rodzicielski jest przed lub za nami. Nie ma już tłumów, ceny są niższe niż w sezonie, a często słonecznych dni jest jeszcze pod dostatkiem.

Wiele osób, które spróbowały choćby raz wyjazdu poza sezonowego, chętnie ponawia  wybór takiego, a nie innego terminu doceniając uroki jesieni np. nad polskimi jeziorami.  Wiele atrakcji popularnych latem jest o tej porze roku wciąż dostępnych, można korzystać ze sprzętu pływającego, łowić ryby, zbierać grzyby, czy wybrać się na ciekawą wycieczkę rowerową lub pieszą, kontemplując w ciszy uroki okolicy.

Dużym atutem są dodatkowe atrakcje w miejscu zakwaterowania, które powodują, że urlop w miesiącach jesiennych nawet podczas słoty może być udany i korzystny dla naszego samopoczucia.

Planując posezonowe wczasy na mazurach Pensjonat Vita nad jeziorem Necko może okazać się dobrym wyborem. Na gości czekają nie tylko komfortowo urządzone pokoje, ale liczne atrakcje na terenie pensjonatu i w jego otoczeniu. Do dyspozycji gości jest basen, w którym można  popływać bez względu na temperaturę na zewnątrz, a po pływaniu warto skorzystać z dobroczynnego wpływu sauny, która też jest na wyposażeniu pensjonatu. Do tego gabinet masażu oraz siłownia, co sprawi, że niezależnie od aury jest mnóstwo zajęć, na które większość z nas nie ma zwyczajnie czasu na co dzień, a które mogą spowodować, że wypoczynek będzie w pełni udany.

Wczasy odchudzające Pensjonat Vita, to kolejna propozycja warta wzięcia pod uwagę właśnie w miesiącach jesienno – zimowych lub wiosną.  Pensjonat współpracuje z centrum modelowania sylwetki prowadząc  tygodniowe i dwutygodniowe turnusy odchudzające z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń wspomagających ten proces jak np. kapsuła Vacuum Jet czy rollmasaż z promieniowaniem podczerwonym. Do tego specjalna dieta białkowo – warzywna nie wymagająca ograniczania kalorii, a jednocześnie „rozprawiająca” się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem.

Brak tłumów, odpowiednie atrakcje na wyciągnięcie ręki, a przede wszystkim uroki Mazur i Suwalszczyzny, warto.