Wybielanie zębów

Piękne, lśniące zęby to marzenie wielu z nas. Jednak, na co dzień rzadko udaje nam się w naturalny sposób uzyskać taki efekt. Najbardziej szkodliwe dla koloru uzębienia są używki takie, jak kawa, herbata, tytoń. Poza tym, także inne produkty zawierające w sobie barwniki o silnym działaniu, jak choćby buraczki. Powodują one stopniowe barwienie szkliwa.

Wybielanie zębów

Niektóre osoby mają też wrodzoną skłonność do nadwrażliwości zębów i szczególnej podatności na ich barwienie. Oprócz tego, pasty i żele do zębów nie są w stanie idealnie wyczyścić naszego uzębienia, a resztki jedzenia wielokrotnie pozostają w jamie ustnej.

Poza systematycznym myciem zębów, możemy również stosować płyny do płukania ust, które zapewniają wyjątkową świeżość i przy okazji, mogą poniekąd wpływać na poprawę koloru zębów. Mimo tego, nie działają w stu procentach, a wyniki widoczne są dopiero po dłuższym okresie stosowania. Dlatego warto sięgnąć po środek, po którym widać różnicę w krótkim czasie.

iBright to niezwykle skuteczny środek pozwalający na wybielenie szkliwa zębów. Stosowany regularnie żel umożliwia uzyskanie szybkich rezultatów. Wynik działania iBright jest widoczny już po 5 dniach, ale im dłużej stosujesz preparat, tym lepiej będziesz wyglądał. Poza białym, lśniącym uśmiechem, będziesz mógł również cieszyć się lepszym zdrowiem jamy ustnej. Jednocześnie, wrażliwość Twoich zębów stanie się mniejsza, więc rzadziej będziesz narzekał na dyskomfort powodowany spożywaniem gorących lub zimnych napojów.

iBright poprawi także Twoje samopoczucie, bo pozostawi Ci świeży, miętowy oddech na cały dzień.

Tak dobre efekty są możliwe, dzięki odpowiedniemu połączeniu brazylijskiego ekstraktu z mięty oraz azotanu potasu. Pierwszy składnik zmniejsza wrażliwość zębów, a azotan potasu nie tylko chroni nerwy zęba, ale również rozjaśnia szkliwo, dając satysfakcjonującą biel. Dzięki iBright możesz cieszyć się uśmiechem godnym filmowej gwiazdy! Zarówno na żywo, jak i na zdjęciach będziesz wyglądać naprawdę cudownie.

Swymi zębami olśnisz każdego!