Beyond – naturalna biel zębów


Marzysz o pięknym, naturalnie białym uśmiechu?

Zastanawiasz się nad wybielaniem zębów, ale nie wiesz, która metoda jest najskuteczniejsza i przynosi natychmiastowe efekty?

Równe i idealnie białe zęby to marzenie każdego z nas. Odkąd w laseroterapii zaczęto korzystać z lampy Beyond, marzenie o uzyskaniu naturalnie białych zębów stało się możliwe do spełnienia – twierdzą eksperci z MediArt Clinic.

Bielsze i zdrowsze zęby – to możliwe!

Pomimo wielu produktów wybielających na współczesnym rynku, trudno uzyskać zadowalający efekt, dlatego warto rozważyć ofertę gabinetów medycyny estetycznej. Zabieg wybielania zębów z użyciem innowacyjnej lampy Beyond to prosty i szybki sposób na uzyskanie wymarzonego uśmiechu.

Stomatologia estetyczna – sposób na natychmiastowe wybielanie zębów

Zabieg z wykorzystaniem lampy Beyond polega na nałożeniu specjalistycznego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, aby następnie aktywować jego działanie światłem lampy, dzięki któremu żel wybielający idealnie przechodzi przez szkliwo do zębiny, co powoduje rozbicie i utlenienie przebarwień na zębach – twierdzą specjaliści z MediArt Clinic .

Wybielanie zębów lampą Beyond – perfekcyjne efekty zabiegu:

  • zęby jaśniejsze od 5 do 14 odcieni wg skali VITA,
  • zmniejszenie ilości bakterii znajdujących się w ustach pacjenta – światło z lampy Beyond działa lepiej niż płyn dezynfekujący do płukania ust.

Lampa Beyond i bezpieczne wybielanie

Warto podkreślić, że wybielanie zębów za pomocą światła lampy Beyond nie niszczy szkliwa, a wręcz przeciwnie – dba o jego kondycję i pozostawia je nienaruszone. Procedura trwa zaledwie ok. 45 minut, a efekt wybielania widoczny jest przez ok. 2 lata – w dużej mierze zależy to od naszej diety. Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie wybielić zęby, odpowiadamy, że Lampa Beyond to najbezpieczniejsze rozwiązanie!

Wybielanie zębów tą metodą to w 100% bezpieczne rozwiązanie, ponieważ nie podrażnia nerwów i nie uszkadza szkliwa, dając nawet o 30% lepsze rezultaty niż inne rodzaje wybielania.

Istotny dla wielu z nas jest brak okresu rekonwalescencji. Jedynie przez okres ok. 7 dni od zabiegu należy unikać barwiących napojów i potraw.

Jak przebiega nowatorski sposób na bielsze zęby Beyond?

Warunkiem śnieżnobiałego uśmiechu jest odpowiednia higiena jamy ustnej, jednak nie zawsze wystarcza, aby utrzymać białą barwę szkliwa. Nieestetyczny wygląd zębów często odbiera pewność siebie i prowadzi do kompleksów.

Wybielanie zębów metodą Beyond polega na trzykrotnym nałożeniu odpowiedniego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, który jest aktywowany pod wpływem światła z lampy BEYOND. Światło emitowane przez akcelerator Beyond przyspiesza proces wybielania zębów i daje natychmiastowy efekt naturalnie jaśniejszych zębów bez przebarwień.

Podczas wybielania zębów najłatwiej usuwane są przebarwienia organiczne, wywołane przez palenie tytoniu, spożywanie wybranych produktów żywnościowych (kawy, czerwonego wina, napojów gazowanych i warzyw oraz owoców o ciemnym kolorze) oraz wynikające z upływu czasu.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu do 14 dni należy wykluczyć z diety barwiące produkty i napoje, takie jak:

  • kawa i herbata,
  • czerwone wino,
  • coca-cola,
  • owoce, warzywa i soki, np. jagody, wiśnie, żurawina, borówki, marchew, pomidory, papryka, buraki, kukurydza, czerwona kapusta,
  • niektóre przyprawy, np. curry, papryka, chilli, cynamon czy kurkuma,
  • czekolada i inne produkty zawierające kakao, np. mleko czekoladowe,
  • ciemne sosy, np. pieczeniowy, pomidorowy.