W jaki sposób nie rzucać palenia?

Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie zresztą starasz się rzucić palenie, zapewne często czytałeś książki z poradami, jak rzucić palenie raz na zawsze, jak pozbyć się brzydkiego nałogu, jak działać na swoją psychikę, by rzuć itd itd. Zadziałało? Gdyby tak, pewnie byś tego nie czytał…Może warto dla odmiany wybrać publikację „ W jaki sposób nie rzucać palenia?” – to dopiero jest zadanie! Kto wie, może to dzięki niej nareszcie, po latach mozolnych prób kończących się fiaskiem uda Ci się pożegnać z tym śmierdzącym nałogiem.

Książka zawiera dużo cennych dla palaczy wskazówek, które mogą stać się dla nich super tajną i przy tym super efektywną metodą na rzucanie palenia papierosów. Przedstawiono w niej popularne i absolutnie najczęstsze przyczyny niepowodzeń w rzucaniu nałogu oraz metody na to, jak sobie wreszcie zacząć z nimi radzić. Lektura książki jest w stanie odmienić Twoje życie – oczywiscie, jeśli ją przeczytasz i zaczniesz postępować wg wskazówek, które tu zamieszczono.

Książka Michała Świderka pokaże Ci, że sama silna nawet wola to czasami zbyt mało, żeby zrezygnować z sięgnięcia po papierosa, zwłaszcza w momencie gdy tak strasznie chce Ci się palić.