Dieta pudełkowa w Warszawie czyli hot topic 2018!


Dieta pudełkowa w Warszawie to jedno z najmodniejszych haseł w roku 2018! Każda znana lub mniej znana osoba chwaliła się, że korzysta lub korzystała z dobrodziejstw cateringu dietetycznego. Efekty tego typu diet były niesamowite! Gubienie ogromnych ilości zbędnych kilogramów, zdrowy wygląd, ładna cera. Czy jednak dla zwykłego Warszawiaka temat diety pudełkowej jest równie gorący co dla gwiazd? Przekonajmy się!

Dieta pudełkowa nie dla Kowalskiego?

Dieta pudełkowa to nic innego jak nowa forma żywieniowa polegająca na tym, że ktoś (zazwyczaj firma) przygotowuje dla nas zestaw kilku posiłków na cały dzień. Taki zestaw jest dostarczany rano pod wskazany adres. Ogromnie ważne jest aby Klient miał już wszystkie posiłki pod drzwiami zanim nawet pomyśli rano o jedzeniu.

Brzmi cudownie, prawda? Warto jednak wspomnieć również o tym, że taki catering potrafi słono kosztować! W niektórych przypadkach dzienny zestaw to koszt nawet 100 zł lub 140 złotych! W tej cenie otrzymujemy zazwyczaj 5 posiłków, dostawę i kontakt z opieką klienta.

Na szczęście są również firmy oferujące catering dietetyczny w Warszawie w rozsądnych cenach! Dla przykładu, Pomelo Food Company oferuje zestaw na cały dzień już od 53 zł!

Dlaczego tak tanio? Otóż firma pracuje tylko ze sprawdzonymi dostawcami, tylko na terenie Warszawy i Krakowa. Na stałe współpracuje z dietetykami i sportowcami. Ma renomę dzięki której może obniżyć koszty reklamowe. To wszystko sprawia, że bez uszczerbku na jakości Pomelo może zagwarantować swoich Klientom posiłki w rozsądnych cenach.

Warto więc, zanim zdecydujemy się na jeden catering – sprawdzić ceny w kilku miejscach i je porównać.

Dieta pudełkowa w Warszawie

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego zwróć uwagę na to, czy firma z której usług chcesz skorzystać pochodzi z okolicy, czy też jest to sieciówka, która dostarcza jedzenie na cały kraj. Jeżeli jest to lokalna firma możesz mieć pewność, że dania, które spożywasz są przyrządzane dosłownie chwilę przed dostarczeniem do Klienta. W przypadku sieciówek to nie jest już tak oczywiste!