Funkcjonalny dzbanek z filtrem? Sięgnij po Dafi Luna!

Chcesz zadbać o siebie i swoich najbliższych? Dowiedz się, dlaczego dzbanek z filtrem na wodę już dziś powinien znaleźć się w twoim domu. Wpisz w wyszukiwarce dzbanek dafi classic lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta.

Dzbanek z filtrem na wodę – odkryj nowe możliwości

Czy wiesz, że Dafi Luna to dzbanek z filtrem na wodę wyprodukowany w Polsce? Marka Dafi tworzy butelki, dzbanki oraz filtry do oczyszczania wody kranowej. Dzięki doświadczeniu, testom oraz wielu badaniom masz pewność, że sięgasz po produkty nie tylko skuteczne, ale i w pełni bezpieczne. Dzbanek Luna to funkcjonalny sprzęt kuchenny, który m.in. oczyszcza wodę kranową z nieprzyjemnego smaku i zapachu chloru (węgiel aktywny), wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne (górna pokrywa filtra) oraz usuwa związki odpowiedzialne za kamień kotłowy (żywica jonowymienna). Jego opływowy i delikatny kształt w połączeniu z wysokiej jakości technologią działania tworzy produkt nie tylko przydatny w kuchni, lecz również nowoczesny i estetyczny. Ale co może zmienić w twoim życiu? Zyskasz wygodę (smaczna woda zawsze pod ręką), oszczędzasz (możesz obniżyć cenę za litr wody do dosłownie kilku groszy), będziesz EKO (możesz ograniczyć produkcję jednorazowych opakowań), chronisz swoje AGD (neutralizujesz kamień występujący w wodzie kranowej), zapewniasz sobie smaczną wodę na wyciągnięcie ręki!


Dzbanek Luna (dzbanek dafi classic) – co go wyróżnia?

Wiesz już, co daje ci dzbanek z filtrem na wodę, czas skupić się dzbanku Luna. Co go wyróżnia i dlaczego właśnie po niego warto sięgnąć. Poznaj 5 powodów:

– Odpowiednia pojemność 3,3 l dzięki której zaspokoisz pragnienie ty i twoi najbliżsi

– Dzbanek filtrujący Luna dostępny w modelach UNIMAX oraz CLASSIC, więc masz wybór

– Jeden filtr zastępuje nawet 100 półtoralitrowych butelek jednorazowych

– Dzbanek z filtrem (dzbanek dafi classic lub unimax) na wodę pomaga regularnie nawadniać organizm

– Dzbanek filtrujący pomaga oszczędzać czas i pieniądze oraz pozytywnie wpływać na środowisko

Chcesz już dziś sięgnąć po dzbanek z filtrem? Wpisz w wyszukiwarce dzbanek dafi classic/dafi unimax lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta https://dafi.pl/produkty/dzbanki-do-filtrowania/luna-33-l/. Wybierz dla siebie, wybierz dla planety!