Pragniesz farby która zapewni Ci naturalny efekt? Wypróbuj DIA LIGHT L’Oréal Professionnel.

W dzisiejszych czasach farbowanie włosów wydaje się być oczywistym zabiegiem fryzjerskim. Specjaliści polecają zmieniać kolor w zależności od pory roku,tak by pasował do odcienia skóry, osiągnęliśmy już nawet etap, gdy nie dziwią nas soczyste zielenie czy błękity, które nie raz możemy zobaczyć na włosach wielu kobiet na ulicy. Wśród tej barwnej fali znajdują się jednak panie, które wciąż uważają, że najpiękniejszy jest ich naturalny kolor i pragną by, pomimo wpływu wielu czynników zewnętrznych, jak najdłużej został on niezmienny. To właśnie dla tych kobiet powstały półtrwałe farby do włosów DIA LIGHT L’Oréal Professionnel.

DIA LIGHT L’Oréal Professionnel czyli koloryzacja ton w ton.

Koloryzacja włosów metodą ton w ton przeznaczona jest dla kobiet, które pragną jedynie odświeżyć swój kolor, nadać mu blasku i uzyskać interesujące refleksy. Polega ona na nakładaniu farby, która nie rozjaśnia włosów i kolorystycznie zbliżona jest bardzo do naszego naturalnego odcienia. DIA LIGHT L’Oréal Professionnel to farba przeznaczona właśnie do tego typu koloryzacji. Nie zawiera amoniaku, dzięki temu jest bezpieczniejsza dla włosów. Co więcej, usuwając amoniak ze składu, usuwamy również nieprzyjemny, drażniący zapach, który towarzyszy zwykłej koloryzacji i dla niektórych osób może być bardzo uciążliwy. DIA LIGHT umożliwia przyciemnienie koloru włosów nawet do 2,5 tonu.

Jakiego efektu możemy się spodziewać po zastosowaniu DIA LIGHT L’Oréal Professionnel?

Co ważne koloryzacja ton w ton nie jest koloryzacją trwałą a jedynie półtrwałą. Oznacza to,że po 3-5 tygodniach kolor sam znika, nie pozostawiając po sobie śladu.

Farby te świetnie sprawdzą się w przypadku kobiet, którym dopiero zaczynają pojawiać się pierwsze siwe pasma, gdyż pozwala na ukrycie aż do 30% siwych włosów.

Koloryzacja farbą DIA LIGHT L’Oréal Professionnel trwa ok. 20min, najważniejszy jednak jest odpowiedni dobór koloru farby do odcienia naszych włosów, na co pozwala nam paleta ponad 50 kolorów produkowanych przez L’Oréal. Taki zabieg wydobywa najpiękniejsze odcienie na włosach koloryzowanych i uwrażliwionych, nadając im wyjątkowy połysk i miękkość.
DIA LIGHT L’Oréal Professionnel posiada formułę o kwasowym pH, co zapewnia brak rozjaśnienia bazy naturalnej, a co za tym idzie – brak odrostu.

Jak dbać o włosy farbowane DIA LIGHT L’Oréal Professionnel?

Pielęgnacja włosów farbowanych metodą ton w ton nie różni się od dbania o włosy farbowane w każdy inny sposób.
Istnieją trzy złote zasady pielęgnacji włosów koloryzowanych, które pozwalają nam cieszyć się kolorem przez dłuższy czas:

 1. Koloryzację włosów wykonuj w salonie fryzjerskim, profesjonalnymi farbami.
  Być może brzmi to naiwnie, jednak prawdą jest, że drogeryjne farby nałożone przez nas w zaciszu własnego domu nigdy nie dadzą nam tak dobrych efektów, jak profesjonalne produkty, wybrane i zaaplikowane na nasze włosy przez wykwalifikowanych kolorystów.
 2. Stosuj produkty do pielęgnacji włosów koloryzowanych.
  Wydaje się oczywiste, ale okazuje się, że bardzo często o tym zapominamy. Jeśli zależy nam zarówno na kolorze, jak i na zdrowiu naszych włosów, powinniśmy stosować się do trzech prostych kroków codziennej kosmetyki:
 • Mycie
  Najlepiej sprawdzą się szampony z olejkiem z jojoby i masłem shea.
 • Odżywianie
  To etap, w którym zastosowanie znajdą wszelkie maski do włosów z serum ochronnym do włosów koloryzowanych.
 • Rozpylanie
  Tutaj najlepiej postawić na Neohemliridin i filtr UV.
 1. Rzadziej myj włosy.
  Naukowo udowodniono, że częste mycie włosów może pozbawiać włókno naturalnych olejków, przez co włosy wysuszają się i stają się matowe, a nowy kolor włosów traci siłę i intensywność.

Jeśli wciąż szukasz swoje idealnego koloru, odwiedź jeden z Salonów Expert L’Oréal Professionnel, tamtejsi specjaliści sprawią, że już zawsze będziesz się uśmiechać, patrząc w lustro.

Zobacz również inne kosmetyki do włosów marki L’Oréal Professionnel na: https://trena.pl/29_loreal-professionnel