Butelka Dafi – zdrowa filtrowana woda zawsze przy Tobie

Water and air bubbles isolated over white background

Butelka z filtrem to tanie i niezwykle praktyczne rozwiązanie, które zapewnia organizmowi optymalny poziom nawodnienia w każdych warunkach.

Ludzki organizm w około 60% składa się z wody. Nieustannie jednak ucieka z naszego ciała, dlatego należy regularnie uzupełniać jej poziom. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, by się zdrowo odżywiać, dużo ruszać. Pamiętajmy również o wodzie, której niedobór może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Plastikowe butelki z wodą to już przeżytek. Są nieekologiczne i niejednokrotnie wykonane z wątpliwej jakości materiałów. Dziś zastępują je filtry do wody, znacznie bardziej przyjazne środowisku i ekonomiczne.

Dlaczego picie wody jest ważne?

Bardzo wielu ludzi popełnia ten błąd, że sięga po wodę dopiero w momencie, kiedy zaczyna odczuwać pragnienie. Niestety jest to już pierwszy objaw odwodnienia. Ważne jest, aby pić często, małymi porcjami. To powinno wejść nam w nawyk. Ilość wody, jaka jest Ci potrzebna w ciągu doby, łatwo wyliczysz dzieląc swoją wagę przez 30. Odpowiednie nawodnienie organizmu zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm, wypłukuje toksyny, zmniejsza skórkę pomarańczową, nawilża skórę i włosy, obniża cholesterol, dotlenia organizm i sprawia, że wartości odżywcze docierają do wszystkich potrzebnych komórek. Dzięki piciu dużej ilości wody, mamy więcej energii, nie odczuwamy zmęczenia, mamy lepszą koncentrację, ostrzejszy wzrok i generalnie czujemy się znacznie lepiej.

Czym jest butelka filtrująca Dafi?

Filtry do wody wykorzystywane w dzbankach czy butelkach, mają za zadanie oczyszczać kranówkę, bez negatywnego wpływu na zawarte w niej naturalnie minerały, takie jak wapń oraz magnez. Butelka z filtrem to rewelacyjne rozwiązanie dla osób aktywnych, spędzających wiele czasu poza domem. Możesz ją napełnić wszędzie i zawsze mieć pod ręką czystą, zdrową wodę. Specjalny dzióbek i kształt umożliwiają picie podczas jazdy na rowerze czy w biegu. Dafi stawia na uniwersalny wygląd swoich produktów, są bezpretensjonalne, bez zbędnych naklejek, czy napisów, różnią się jedynie kolorem i pojemnością. Znajdziesz je na: www.sklep.dafi.pl, gdzie możesz zamówić pierwszą butelkę lub filtry wymienne.

Filtry do wody są stosunkowo tanim i ekologicznym rozwiązaniem na to, by zapewnić organizmowi odpowiednie nawodnienie, dodając mu tym samym zdrowej energii do działania.