Catering dietetyczny i wygodna dieta pudełkowa

Catering dietetyczny oferuje diety z pełnym, różnorodnym i smacznym posiłkiem, zawierającym wszystko, czego człowiek potrzebuje, aby być zdrowym, pełnym energii i mieć zgrabną figurę. Firma cateringowa dostarcza posiłki w estetycznych pudełkach do drzwi klienta.

Klienci cenią dobre zdrowie, czas i wygodę. Dieta pudełkowa przygotowywana jest zgodnie z odpowiednimi normami żywieniowymi a także może być stosowana w zapobieganiu i leczeniu chorób sercowo-naczyniowych oraz w stanach przedcukrzycowych. Nowoczesny catering to kuchnia uwzględniająca potrzeby i wymagania żywieniowe wszystkich potencjalnych klientów.

Optymalna dieta

Bardzo zróżnicowana dieta z oryginalnymi recepturami najzdrowszej kuchni śródziemnomorskiej na świecie. W tym szeroką gamę produktów wysokiej, jakości: warzywa, owoce, całe nieprzetworzone produkty zbożowe o niskim IG, orzechy i nasiona Wybór drobiu (kurczak, indyk, kaczka), czerwone mięso (wołowina, cielęcina, jagnięcina) i ryba (łosoś, tuńczyk, włócznik, halibut, sandacz, szczupak). Produkty mleczarskie i jajka.

Optymalna dieta pudełkowa daje korzyści zdrowotne i zostało to udowodnione w wielu różnych badaniach. Firma cateringowa dostosowuje przygotowywane potrawy do zaleceń lekarzy, dlatego menu zawiera szeroki zakres produktów z piramidy zdrowej żywności, opracowane przez naukowców. W połączeniu z ćwiczeniami, pomaga wzmocnić ciało i umysł.

Dieta opracowana przez dietetyków z firmy cateringowej chroni serce i jest modelową dietą przeciw arteriosklerozie, zmniejszając ryzyko wystąpienia niedokrwiennej choroby serca i regulacji arytmii serca. Obniża również ciśnienie krwi, poprawia profil lipidowy i kontrolę glikemii, ponieważ używa produktów o niskiej zawartości glukozy, zmniejszając oporność na insulinę w warunkach przed cukrzycowych.

Catering dietetyczny skupia się potrawach dostarczających organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Optymalna dieta charakteryzuje się niską ilością cholesterolu, sodu i cukrów prostych, dużej ilości błonnika, odpowiedniej proporcji energii z białek, węglowodanów i tłuszczów, a także niskich poziomów nasyconych kwasów tłuszczowych i wysokich poziomów wielonienasyconych, w tym omega-6 i omega-3.