Odzież dla ratowników WOPR

ratownik_wodny_ubranie
Ratownik WOPR to najważniejsza osoba na każdym kąpielisku lub na basenie. Taka osoba odpowiada za bezpieczeństwo wszystkich osób korzystających z wody i gdy dzieje się coś złego, jest pierwsza na miejscu zdarzenia.

Aby ratownik był widoczny i mógł wykonywać swoją pracę możliwie najlepiej, potrzebuje odpowiedniego wyposażenia i ubioru.

 

 

Ubranie dla ratowników

W ofercie naszego sklepu można znaleźć najwyższej jakości ubrania i akcesoria przeznaczone dla ratownictwa wodnego. Posiadamy wszystkie najważniejsze części garderoby.

Koszulki WOPR

Koszulka jest dla ratownika jednym z najważniejszych atrybutów, który pozwala go rozpoznać. Posiadamy koszulki bawełniane, wykonane z wysokiej jakości materiału w kolorze czerwonym. Jest to barwa wyraźna, dobrze kontrastująca z błękitem i zielenią wody oraz zielenią lasów otaczających kąpieliska.

Dostępne są koszulki polo oraz t-shirt w wersji damskiej i męskiej. Prowadzimy sprzedaż pełnej rozmiarówki – od S do XXL.

Posiadamy również koszulki bez rękawów.

Spodnie WOPR

Równie ważnym elementem garderoby ratownika są spodnie. W naszej ofercie posiadamy zarówno spodnie krótkie jak i długie. Szorty przeznaczone są przede wszystkim do pracy wewnątrz (przykładowo na basenach) lub na otwartych kąpieliskach w ciepłe dni. Gdy za oknami jest zimno, a plaża tak i tak musi być obstawiona przez ratowników, warto ubrać długie spodnie. W naszym sklepie dostępne są długie spodnie dresowe oraz spodnie ze stretchu, które posiadają dodatkowo sporo kieszeni.

Spódnico szorty WOPR

To rozwiązanie przeznaczone dla pań. Potrafi nadać korzystnego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu dużej swobody ruchów. Spódnico-szorty łączą użyteczność z elegancją

Polar WOPR

Polar przydaje się przede wszystkim ratownikom pracującym nad Bałtykiem i na Mazurach. Duże, otwarte akweny wodne sprawiają, że nie brakuje tam wietrznych dni, podczas których odczucie chłodu jest jeszcze większe. Okrycie się bluzą z polaru zapobiega wychłodzeniu i podnosi komfort termiczny.

Kask ratunkowy WOPR

Wykonany z wytrzymałego tworzywa kask ratunkowy przydaje się zwłaszcza podczas akcji ratunkowych prowadzonych w trudnych warunkach. Przykładowo na morzu w miejscach, gdzie znajdują się drewniane falochrony. Wysoka fala może znieść ratownika na falochron i spowodować kontuzję. Taki kask może temu zapobiec.

Jeśli nie ma w niniejszej zakładce produktu, którego poszukujesz, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Artykułnapisany pa podstawie:
http://www.sklepratownik24.pl/ratownictwo-wodne/ubrania-wopr.html