Orphica Realash – Odżywka do brwi


Brwi odgrywają istotną rolę w makijażu. Zdarza się, że niektóre kobiety jeszcze o nich zapominają. Jednak większość już je doceniła i zdaje sobie sprawę, jak wiele mogą wnieść do ich wyglądu.

To one potrafią podkreślić spojrzenie. Jeżeli są dobrze wyregulowane, zadbane i podkreślone, dodają tak wiele uroku, że nie ma potrzeby nakładania makijażu.

 

Zapomnij o karykaturalnych brwiach!

Na szczęście przerysowane brwi odchodzą w zapomnienie. Najmodniejsze są takie, które wyglądają po prostu naturalnie. Dlatego też, jeśli Twoje włoski znajdują się w złej kondycji, są cienkie i osłabione, odpuść sobie domalowywanie ich kredką. Wygląda to nieestetycznie i sztucznie. Nie masz się jednak czym martwić, ponieważ przemysł kosmetyczny wychodzi naprzeciw takim problemom. Na rynku istnieje ogromny wybór odżywek do brwi. Jak jednak zdecydować się na tę, z którą rzeczywiście osiągniesz pożądane efekty? Zawsze zwracaj uwagę na skład produktów.

Więcej odżywek na blogu: ranking odzywek do brwi

Odżywka do brwi – efekty stosowania

Jedną z odżywek, do której warto przykuć wzrok jest ta oferowana przez Orphica Realash. W jej składzie znajdują się peptydy, ekstrakt z żeń-szenia , witamina B3, kolagen i pantenol. Jak przekłada się to na działanie kosmetyku? Odżywka wzmacnia i odżywia cebulki brwi, stymulując wzrost nowych włosów. Ponadto poprawia kondycję już istniejących oraz zapobiega ich wypadaniu. Jest to dobra wiadomość dla tych, którzy przesadzili z regulacją,przez co ich brwi przypominają cieniutkie kreski. Dzięki odżywce staną się one:

  • mocniejsze,
  • gęstsze,
  • zdrowsze,

odzyskując tym samym promienny blask i zdrowy wygląd.

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację swoich brwi. Podaruj im naturalność i wyrazistość. Jedno wieczorne pociągnięcie aplikatora i naniesienie odżywki na brwi nie jest wymagające. Dlatego znajdź chwilę czasu, aby zadbać o siebie. Systematyczne stosowanie kosmetyku pozwoli na osiągnięcie pięknych i gęstych brwi, które podkreślą Twoje spojrzenie.

A jeżeli chcesz poczytać o odżywkach do rzęs to zapraszam na: blog odżywki do rzęs.